Cengiz Han 2 Sınıf Değiştirme

Cengiz Han 2 Sınıf Değiştirme

29 Mart yaması ile beraber artık ok istediğiniz sınıf değiştirmeyi yapabilirsiniz. Böylece oyuna yeniden başlayıp karakterinizi geliştirmekle uğraşmadan farklı sınıflarla da oynayabilir, bambaşka Cengiz Han 2 deneyimleri yaşayabilirsiniz.

Hangi Sınıflara Ge ebilirsiniz?Sınıf değişimi ile istediğiniz her sınıfa ge meniz mümkün değildir. Sınıflar yalnızca kardeş sınıfları ile yer değiştirebilir. Aralarında sınıf değişimi yapabilecek sınıflar aşağıdaki gibidir;Savaş ı ~ Mızrak ıKılı Ustası ~ Ateş BüyücüsüOk u ~ Suikast iTüfek i ~ GardiyanKahin ~ Savaş BüyücüsüŞaman ~ KeşişSınıflar yalnızca karşılığı ile değişebilir.

Sınıf Değiştirme Nasıl Yapılır?

Sınıf değiştirebilmek i in başkentinizde bulunan "Sınıf Değişim Yöneticisi Tiaocao" adlı OOK'ye gitmeniz gerekmektedir.

Sınıf Değiştirme Malzeme Pazarı'na giriniz.

Sınıf Değişimi Runu'nu 75 Gümüş Pazar Parası veya 75 Gümüş Hanlık Parası karşılığında satın alınız.

"Sınıf Değişimi" se eneğine tıklayınız.

Ekipmanınızı ge tiğiniz sınıfın ekipmanına dönüştürmek i in ise Sınıf Değiştirme Malzeme Pazarı'ndan Ekipman Dönüşüm Runu'nu alınız ve "Ekipman Dönüşümü" se eneğine tıklayınız.

Hanlık Parası Nasıl Alabilirim?Yapmanız gerekenler;Joypara sayfamızdan size uygun ödeme se eneğini se in.

– Gerekli JP’leri satın almanızın ardından Joypara sayfamızdaki "Cüzdanım" bölümünden almış olduğunuz JP'leri Cengiz Han 2 Para birimi olan Hanlık Parasına (HP) evirin.

– 10.000 JoyPara ile, 100 Gümüş Hanlık Parası elde edilmektedir.

– Yukarıda belirtilen işlemlerin ardından oyuna girerek (J) harfi ile Nakit Pazar bölümünü a manız yeterli olacaktır. Sahip olduğunuz HP ile dilediğiniz eşyayı satın alabilir ve bu değerli eşyaların sahibi olabilirsiniz.

Related posts

Leave a Comment