Cengiz Han 2 Ruhlar Damgası

Cengiz Han 2 Ruhlar Damgası

Cengiz Han 2 Ruhlar Damgası

RUHLAR DAMGASI

Ruhlar Damgası Nedir?Seviye 60 üzeri tüm ekipmanları geliştirmenize sağlayan Ruhlar Damgası ile ekipmanlarınızın mevcut özelliklerini arttırarak, var olan eşyanızı ok daha iyi özelliklere sahip bir eşyaya dönüştürebilirsiniz.

Bir rivayete göre, Cengiz Han'ın savaş ılarını diğer ölümlülerden ayıran en önemli özelliklerden biri de kullandıkları özel ekipmanlarmış. Ruhlar Damgası ile ekipmanlarınızı damgalayarak siz de özel ekipmanlara sahip olabilirsiniz.

Nasıl Elde Ederim?Oyun i erisinde "J" tuşu ile pazara (nakit mağazaya) girilir. "Ekipman" kategorisinin, "Geliştirme" bölümünde bulunur. Satın almak i in Hanlık Parası ya da Pazar Parası gerekmektedir.


Hanlık Parası Nasıl Alabilirim?Yapmanız gerekenler;Joypara sayfamızdan size uygun ödeme se eneğini se in.

– Gerekli JP’leri satın almanızın ardından Joypara sayfamızdaki "Cüzdanım" bölümünden almış olduğunuz JP'leri Cengiz Han 2 Para birimi olan Hanlık Parasına (HP) evirin.

– 10.000 JoyPara ile, 100 Gümüş Hanlık Parası elde edilmektedir.

– Yukarıda belirtilen işlemlerin ardından oyuna girerek (J) harfi ile Nakit Pazar bölümünü a manız yeterli olacaktır. Sahip olduğunuz HP ile dilediğiniz eşyayı satın alabilir ve bu değerli eşyaların sahibi olabilirsiniz.

Related posts

Leave a Comment