Cengiz Han 2 Özel Promosyon Paketi (29 Kasım-1 Aralık)

Cengiz Han 2 Özel Promosyon Paketi (29 Kasım-1 Aralık)

cengizhan 2

Efsanevi Bir Bineğe Sahip Olmak İster Misiniz?

Bu hafta sonu da Mayinna’nın eşsiz paketlerine yenileri eklenmeye devam ediyor. Şimdi koltuklarınıza oturun ve Mayinna’nın nimetlerinden yararlanmaya bir an önce başlayın. Geçelim kampanyaların detaylarına…

29 Kasım Cuma günü, içerisinde 4 adet yaşam damlası barındıran OÖ Yaşam Damlası Paketi ile, karakterleriniz ihtiyacı olan yaşam puanlarına uygun bir fiyat ile sahip olabilirsiniz.

30 Kasım Cumartesi günü, savaş arabalarınıza yeni yetenekler katmanız tam zamanı. Savaşlarda rakiplerinize üstünlük kurabilmeniz ve efsanevi savaşlar çıkartabilmeniz için gerekli olan bu yetenekler seni Mayinna’da bekliyor olacak.

Ve son olarak 1 Aralık Pazar günü, henüz Cengiz Han 2 dünyasında bulunmayan, hem görüntüsüyle hem de yetenekleri ile fark yaratacak olan Kara Zırhlı Kaplan sizlerin olabilir. Ayrıca kaplan ile birlikte 5 adet de Çürük Ruh sizleri bu paket içerisinde bekliyor olacak.

Mayinna’nın benzersiz kampanya ve fırsatlarından yararlanmak, tüm bu paketler ile ilgili detaylara ulaşmak için, http://joy.ac/29_Kasım-1_Aralık_Mayinna adresini ziyaret edebilirsiniz.

Related posts

Leave a Comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.