Cengiz Han 2 “Oyunda Kal, Hediyeleri Kap!” Etkinliği

Cengiz Han 2 “Oyunda Kal, Hediyeleri Kap!” Etkinliği

cengizhan 2 oyunda kal

Türkiye’nin en iyi ve en sık güncellenen MMORPG oyunu Cengiz Han 2, oyuncularına yepyeni içerikler sunmaya devam ediyor. Bu yazımıza konu olan sistem, sizleri oldukça mutlu edecek gibi gözüküyor. Sizleri de çok fazla meraklandırmadan, bu sistemin detaylarına hızlıca geçelim.

Geçtiğimiz hafta açıkladığımız yeni yama içeriklerinden biri olan “Oyunda Kal, Hediyeleri Kap!” etkinliği, 1 Ocak 2014 tarihi itibari ile oyuncularla buluştu.

Etkinliğin mantığı oldukça basit. Bu etkinlik 3 bölümden oluşuyor. Yapmanız gereken tek şey, oyundan hiçbir şekilde çıkış yapmadan oyun içerisinde bulunmak. 3 bölümün detayları ise şöyle: Görevi gün içerisinde ilk defa aldığınızda, sizden 2 saat boyunca oyun içerisinde bulunmanız isteniyor. 2 saatlik süreyi doldurduktan sonra, Ödül Görevcisi Mayinna’yı ziyaret ederek görevi tamamlayabiliyorsunuz. Bu görev süresi ikinci bölümde 4, üçüncü bölümde ise 6 saate çıkıyor.

Peki biz oyun içerisinde bulunacağız fakat ne kazanacağız? Diyenler için ise yanıtımız hazır. Görevleri tamamladığınızda, Moğol Parası, Saygınlık Puanı ve seviyenize göre Tecrübe Puanı kazanabileceksiniz.

Etkinlik ile ilgili tüm detaylara ulaşmak ve diğer yama içeriklerine göz atmak için, Cengiz Han 2 forumlarını ziyaret edebilirsiniz.

Related posts

Leave a Comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.