Cengiz Han 2 Online

cengizhan2 logo

Cengiz Han 2 Online

cengizhan2 logo

Cengiz Han 2, kısa bir süre önce Joygame tarafından alınarak Türkiye’de %100 Türk e olarak yayın hayatına başlamıştır. 1200′lü yıllarda, Timu in döneminde ge en MmoRpg, henüz kapalı beta dönemine başlamadan dikkatleri üzerine ekmeyi başardı. Oyunun kapalı beta ve a ık beta dönemini olduk a verimli atlatan Cengiz Han 2, halen Joygame tarafından yayındadır.

Oyuna Giriş

Oyuna henüz başlarken karakter se iminiz i in sizlere bir ırk se imi veriliyor. Türk, Pers, Moğol ya da Rus se imi yaptıktan sonra detaylı karakter se imine ge ebiliyorsunuz. Karakterinizi oluşturduktan sonra ise sizi ihtişamlı bir arayüze sahip, kaliteli bir MmoRpg bekliyor. İ eriğine olduk a özen gösterilmiş ve her yönden oyuncuya haz verecek maddeler toplanmış adeta…

Savaş Sistemleri

Oyundaki Pvp ve Pve sistemi gayet başarılı. İki tuş ile otomatik saldırma ve ganimet toplama işi yapabiliyorsunuz. Bunun yanı sıra ırklar arası savaş, lonca savaşları, pk modu, boss savaşları ve düello modu mevcut. Daha fazla exp i in geceleri karakterinizi diskoya da bırakabilirsiniz. Evet, tüm gece dans ederek experience kazanabiliyor hatta bir gecede 1 level atlayabiliyorsunuz.

Binekler

Binek sistemine de aynı şekilde özen gösterilmiş oyunda daha ilk dakikalarda edindiğiniz sıradan bir at, oyundaki bir yerden bir yere gitme olaylarında (özellikle de görevlerde) ok işinize yarıyor. Tabii ki atın tek özelliği bu değil. Oyunda at üzerinde de rahat a saldırı yapabiliyorsunuz. At, sizinle birlikte gelişip ondan istediğiniz özellikleri size sağlamakla da yükümlü. Bineklerin rastgele özellikleri bulunmaktadır. Ayrıca oyun i erisinde edinebileceğiniz yetenek parşömenleri ile bineğinize aktif/pasif yeni yetenekler ekleyebilirsiniz. Binekleriniz size, ekstra özellikler ve yetenekler verecektir. Bunların yanında bineklerinizle birlikte tecrübe kazanarak bineklerinde seviye atlamasını sağlayabileceksiniz. Her seviye atlaması ile birlikte sizin karakter özelliklerinize yardımcı olacaktır.

Diğer Sistemler

Oyunda kral ve krallık olanağı da mevcut. Kral, oyuncuların oyları ile se ilip göreve geliyor. Kral’ı diğer oyunculardan ayıran özelliklerden en basitleri; Şehir Savaşları sırasında kalesini korumak i in kule ve tanklar yaptırmak. Tabi bunun i in halkından destek alması gerekiyor. Kral’ı beğenmeyen oyuncularda “İsyancı” sıfatı ile Kral’a baş kaldırabiliyor. Bunun yanında meslek se imleri, lonca sistemleri ve evlilik gibi ek sistemler de oyuna dahil edilmiş.

Tamamen kişiselleştirebileceğiniz karakteriniz, bineğiniz, eşyalarınız, kendi şehrinizin, görevlerinizin, arkadaş ve engelli listenizin olduğu Cengiz Han 2, siz bu yazıyı okurken bile sizi bekliyor…

cengizhan 2 sistem gereksinimleri oyungala

Cengiz Han 2 Kayıt Ol

Cengiz Han 2 İndir

Related posts

Leave a Comment