Cengiz Han 2 Kurtarma Özelliği

Cengiz Han 2 Kurtarma Özelliği

Öncelikle başkentinizde ya da Pekin’de bulunan Kurtarma Ustası’nın yanına gidelim.

Kurtarma Ustası ile yapabileceklerinizi sıralamak gerekirse; büyüleme yaptığınız, Çin Dominosu, Damgalama işlemi uyguladığımız, bölme a tığınız ekipmanların özellikleri aynı seviye başka bir malzemeye aktarabiliriz.

Sol tarafta gördüğünüz Kurtarma Ustası’nın ara yüzü. Kırmızı olarak işaretlediğim alan özelliklerini aktarmak istediğiniz malzemeye yerleştirmeniz gereken yer. Bunu ister sürükleyerek, isterseniz de malzemenize sağ tıklayarak yapabilirsiniz.

Sarı olarak işaretlediğim yer, özellikleri aktarılmasını istediğiniz yer. Bu alana sadece aynı seviye ve aynı özellikte bir malzeme koymak zorundasınız. Silahınıza ait özellikleriniz zırhınıza aktaramazsınız.

Yeşil olarak işaretlenmiş alan ise kurtarma yaparken sizden istenilen malzeme.

Peki Kurtarma sırasında sizden hangi malzemeleri isteyecek?

Ekran görüntüsünde gördüğünüz gibi Nakit Mağaza’da tüm malzemeleri bulabileceksiniz.

Şimdi gelelim birlikte Kurtarma işlemi yapmaya. Arkadaşlar şu an oyuna yeni eklenen ve Kraliyet Mitrili ile üretilen Ogadei Seti ve yine yeni yama ile oyunumuza eklenen Kutsal Set arasında bir kurtarma işlemi yapacağım.

Kutsal Setim hazır. 80 seviye Kutsal Arbelet +10 büyüleme seviyesine sahip, damgalı, Çin dominolu ve 2 bölmeye sahip sahip.

Şimdi silahıma kurtarma işlemi uygulayacağım. Ve tüm özelliklerini diğer silahıma aktaracağım.

Gördüğünüz gibi anlatıldığı gibi ok kolay bir işlem. Kurtarma özelliğini kullanarak aynı seviyedeki tüm silahlarınıza özelliklerin tümünü aktarabilirsiniz.

Related posts

Leave a Comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.