Cengiz Han 2 Kurtarma Aynaları

Cengiz Han 2 Kurtarma Aynaları

Eşya Kurtarma Aynaları

Eşya Kurtarma Aynaları nedir?Bu malzemeler, Cengiz Han 2'de bulunan Eşya Kurtarma özelliğini kullanabilmek i in gereklidir. Kurtarma ustasına gittiğinizde, değiştirmek istediğiniz eşyaya göre sizden bu eşyaları isteyecektir. Bu eşyaların tam özelliği ise; Çin Dominosu, Damgalama, Bölme ve Mor özellikleri i eren ekipmanı, aynı seviyedeki başka bir ekipmana aktarır. Aktarılan ekipmanın orjinal özellikleri kaybolur. Daha detaylı bilgi i in Oyun Görevlimiz Aranel'in yazdığı blog yazısını okuyabilirsiniz.Hangi eşyalarda, hangi Ayna kullanılır?

Nereden sahip olabilirim?Bu malzemelere Nakit Mağazada (J harfi ile a ılır) bulunan, "Ekipman" bölümünün, "Geliştirme" sekmesinden sahip olabilirsiniz.Eşyayı Pazar Parası ya da Hanlık Parası karşılığında satın alabilirsiniz.Hanlık Parası Nasıl Alabilirim?Yapmanız gerekenler;Joypara sayfamızdan size uygun ödeme se eneğini se in.

– Gerekli JP’leri satın almanızın ardından Joypara sayfamızdaki "Cüzdanım" bölümünden almış olduğunuz JP'leri Cengiz Han 2 Para birimi olan Hanlık Parasına (HP) evirin.

– 10.000 JoyPara ile, 100 Gümüş Hanlık Parası elde edilmektedir.

– Yukarıda belirtilen işlemlerin ardından oyuna girerek (J) harfi ile Nakit Pazar bölümünü a manız yeterli olacaktır. Sahip olduğunuz HP ile dilediğiniz eşyayı satın alabilir ve bu değerli eşyaların sahibi olabilirsiniz.

Related posts

Leave a Comment