Cengiz Han 2 Kumaş Çanta

Cengiz Han 2 Kumaş Çanta

Kumaş Çanta Nedir?Kumaş Çanta, Cengiz Han 2 dünyasında işinize en ok yarayacak eşyalardan birisidir. Çantanızı 12 bölme genişletir. Bu eşya bir ok oyuncumuzun, adeta büyük bir yarasına merhem olmuştur. Siz de bu eşyayı tercih ederseniz, girdiğiniz zindanlarda daha avantajlı konuma ge ersiniz. Çantanız daha büyük olacağı i in, farklı farklı eşyaları alabilirsiniz…Nasıl Sahip Olabilirim?Kumaş Çanta'yı oyun i erisinde, Nakit Mağaza'nın (J harfine basarak a ılır) "Çok Satan" bölümünün, "Özel Ürün" sekmesinden alabilirsiniz.Kumaş Çanta'yı Pazar Parası ya da Hanlık Parası ile satın alabilirsiniz.Hanlık Parası Nasıl Alabilirim?Yapmanız gerekenler;Joypara sayfamızdan size uygun ödeme se eneğini se in.

– Gerekli JP’leri satın almanızın ardından Joypara sayfamızdaki "Cüzdanım" bölümünden almış olduğunuz JP'leri Cengiz Han 2 Para birimi olan Hanlık Parasına (HP) evirin.

– 10.000 JoyPara ile, 100 Gümüş Hanlık Parası elde edilmektedir.

– Yukarıda belirtilen işlemlerin ardından oyuna girerek (J) harfi ile Nakit Pazar bölümünü a manız yeterli olacaktır. Sahip olduğunuz HP ile dilediğiniz eşyayı satın alabilir ve bu değerli eşyaların sahibi olabilirsiniz.

Related posts

Leave a Comment