Cengiz Han 2 Kar Erimesi Hapı

KAR ERİMESİ HAPI

Kar Erimesi Hapı Nedir?Kar Erimesi Hapı, binek i in tecrübe puanı veren bir Haptır. Üst üste kullanılabilir. Bu hap 5 seviyeden oluşur. Bineğin seviyesi yükseldik e, daha yüksek seviyeli haplar almanız gerekiyor.Seviye 1 Kar Erimesi Hapı : Herhangi bir seviye kısıtlaması yoktur.

Seviye 2 Kar Erimesi Hapı : 45 seviye ve üstü binekler i indir.

Seviye 3 Kar Erimesi Hapı : 55 seviye ve üstü binekler i indir.

Seviye 4 Kar Erimesi Hapı : 65 seviye ve üstü binekler i indir.

Seviye 5 Kar Erimesi Hapı : 75 seviye ve üstü binekler i indir.Nasıl elde edilir?Kar Erimesi Hapı, oyun i erisinde "J" tuşuna bastığınızda a ılan, Nakit Mağaza'dan alınabilir. Nakit Mağazanın "Binek" kategorisinin, "Gelişim" bölümünde bulunur. Satın almak i in Hanlık Parası ya da Pazar Parası gerekmektedir.Image resized to : 63 % of its original size [ 792 x 504 ]

ResimHanlık Parası Nasıl Alabilirim?Yapmanız gerekenler;– Joypara sayfamızdan size uygun ödeme se eneğini se in.

– Gerekli JP’leri satın almanızın ardından Joypara sayfamızdaki "Cüzdanım" bölümünden almış olduğunuz JP'leri Cengiz Han 2 Para birimi olan Hanlık Parasına (HP) evirin.

– 10.000 JoyPara ile, 100 Gümüş Hanlık Parası elde edilmektedir.

– Yukarıda belirtilen işlemlerin ardından oyuna girerek (J) harfi ile Nakit Pazar bölümünü a manız yeterli olacaktır. Sahip olduğunuz HP ile dilediğiniz eşyayı satın alabilir ve bu değerli eşyaların sahibi olabilirsiniz.


Related posts

Leave a Comment