Cengiz Han 2 Havai Fişek Etkinliği

Cengiz Han 2 Havai Fişek Etkinliği

Cengiz Han 2 evreni artık havai fişekler ile göz kamaştıracak. Havai fişekler ile gökyüzünü en ok aydınlatan savaş ılar müthiş hediyelerin sahibi olacak. Üstelik başka bir yerden bulamayacağınız Noel Ayısı bineğine ve Kar Yıldızı Katili Kıyafeti'ne yalnızca bu etkinliğin birincisi sahip olabilecek ve sunucuda bu binek ve kıyafet, oyuncular arasında yalnızca etkinlik birincisinde bulunacak! Başka bir yerden sahip olamayacağınız bu ödüller i in tek yapmanız gereken havai fişek kullanmak.

Etkinlik Tarihi ve Ödülleri

02 – 08 Nisan arası en ok havai fişek patlatan ilk 20 oyuncuyu muhteşem hediyeler bekliyor! Peki nedir bu hediyeler?En ok havai fişek patlatan 1. oyuncu; Noel Ayısı Parşomen Tomarı, Kar Yıldızı Katili Kıyafeti(14 Günlük) eşyalarının sahibi olacak!En ok havai fişek patlatan 2. oyuncu; 2 adet Deri Çanta(24 bölme), 20 adet Tarım Çimi, 20 adet Ü gü Nişanı eşyalarının sahibi olacak!En ok havai fişek patlatan 3. oyuncu; 5 adet Hanlık Paketi ve 10 adet Evrim Parşomen Tomarı eşyalarının sahibi olacak!En ok havai fişek patlatan 4~7. arası oyuncular; 10 adet Hazine Nişanı, 2 adet Büyük Yaşam Damlası, 5 adet Zindelik Paketi, 1 adet Kraliyet Hükmü eşyalarının sahibi olacak!En ok havai fişek patlatan 8~12 arası oyuncular; 3 adet Kaos Yıldızı, 5 adet Tamir Taşı, 1 adet Kumaş Çanta (18 Bölme), 1 Haftalık Yeni eri Kıyafeti eşyalarının sahibi olacak!En ok havai fişek patlatan 13~16 arası oyuncular; 50 Gümüş Pazar Parası, 1 adet Parti Çağırma, 1 adet Hoparlör eşyalarının sahibi olacak!En ok havai fişek patlatan 17~20 arası oyuncular; 30 Gümüş Pazar Parası,1 adet Seviye 2 Matkap, 1 adet Çabukluk Runu eşyalarının sahibi olacak!

Ödülünüzü Ne Zaman ve Nereden Alacaksınız?

Sıralamaya giren oyuncular ödüllerini 9 Nisan Pazartesi günü başkentlerinde bulunan "Sıralama Mücadeleleri Baz.'ı Yue Saifu" adlı OOK'den alabilecekler.

Bu muhteşem etkinliği kim ka ırmak ister ki? Cengiz Han 2'de şenlik başlıyor.Nasıl Havai Fişek Alabilirsiniz?Oyun i erisinde "J" tuşuna bastığınızda a ılan pazardan, Günlük – Renkli havai fişek bölümünden havai fişek alınabilir. Satın almak i in Hanlık Parası gerekmektedir.

Hanlık Parası Nasıl Alabilirim?Yapmanız gerekenler;Joypara sayfamızdan size uygun ödeme se eneğini se in.

– Gerekli JP’leri satın almanızın ardından Joypara sayfamızdaki "Cüzdanım" bölümünden almış olduğunuz JP'leri Cengiz Han 2 Para birimi olan Hanlık Parasına (HP) evirin.

– 10.000 JoyPara ile, 100 Gümüş Hanlık Parası elde edilmektedir.

– Yukarıda belirtilen işlemlerin ardından oyuna girerek (J) harfi ile Nakit Pazar bölümünü a manız yeterli olacaktır. Sahip olduğunuz HP ile dilediğiniz eşyayı satın alabilir ve bu değerli eşyaların sahibi olabilirsiniz.

Related posts

Leave a Comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.