Cengiz Han 2 Haşhaşi Kıyafeti

1

Haşaşi Kıyafeti Nedir?



Haşaşi Kıyafeti, karakterinizin Yakın, Menzilli ve Büyüsel saldırı puanlarına 100 puan ekler. Oyunculara yabancı olmayan bu kıyafet ile siz de bir Suikast i olabilirsiniz.



Resim



Cengiz Han 2'de karakterlerin 3 tip saldırı özelliği vardır. Bunlar Yakın Saldırı, Büyüsel Saldırı ve Menzilli Saldırıdır. 50. seviyeden itibaren kullanabileceğiniz Haşaşi Kıyafeti, bu özelliklerin hepsine +100 puan ekler. Böylece hangi sınıfı se erseniz se in daha ok hasar verirsiniz ve daha gü lü bir karakteriniz olur.



Haşaşi Kıyafeti'ni Nereden Satın Alabiliriz?



Image resized to : 82 % of its original size [ 607 x 419 ]

Resim



Oyun i erisinde (J) tuşu ile Nakit Pazara girilir. Kıyafet bölümünden Hanlık Parası karşılığında Haşaşi Kıyafeti satın alabilirsiniz. Kıyafetin 7 ve 30 günlük kullanım süreleri olan se enekleri mevcuttur.



Hanlık Parası Nasıl Alabilirim?



Yapmanız gerekenler;



– Joypara sayfamızdan size uygun ödeme se eneğini se in.

– Gerekli JP’leri satın almanızın ardından Joypara sayfamızdaki "Cüzdanım" bölümünden almış olduğunuz JP'leri Cengiz Han 2 Para birimi olan Hanlık Parasına (HP) evirin.

– 10.000 JoyPara ile, 100 Gümüş Hanlık Parası elde edilmektedir.

– Yukarıda belirtilen işlemlerin ardından oyuna girerek (J) harfi ile Nakit Pazar bölümünü a manız yeterli olacaktır. Sahip olduğunuz HP ile dilediğiniz eşyayı satın alabilir ve bu değerli eşyaların sahibi olabilirsiniz.


Related posts

2 thoughts on “Cengiz Han 2 Haşhaşi Kıyafeti

  1. Tam cengizhan’a yakışır bir kıyafet 8)

Leave a Comment