Cengiz Han 2 Ekipmana Özellik Ekleme Ve Kıyafet Değiştirme

1
Ekipmana Özellik Ekleme Ve Kıyafet Değiştirme

35.seviyeye ulaşmak şart.

35.seviye oldun + basma OOK’sinin tam önünde eklemeci var; adını unuttum orada bulabilmeniz mümkün. OOK’ya tıklıyoruz.

İlk olarak bölüm yeri açıyoruz. Efsun eklemek için eşyada 6 tane bölüm vardı galiba. Seviye 50 veya daha üstü eşyalarda bölümün artıp artmadığını bilmiyorum.

Basılacak eşyayı koyuyoruz. Delmek için “Matkap” istiyor. 35.seviye görevde bu matkabı veriyor böylece delebiliyoruz.

Matkap cinsleri var. Bunları eşyanın + derecesine göre mi eşya seviyesine göre mi istiyor anlamadım ama genellikle bronz matkap istiyor. Bunu nereden temin edeceğiz, matkap ileride baş düşmanlardan düşer mi bilmem ama şimdilik zanatkarlardan Pers üreticisydi galiba yanlışsa sağ’daki adamlara bakın tek tek. Orda parşömen var onu okuyoruz; onu okumak için o yeteneği öğreniyoruz.Okuduk ama daha iş bitmedi parşömende 2.adet eşya istiyor. Onları bulup sağ tıklayınca bronz matkap veriyor.

NOT:

Zanatkarlarda ”Toplama” ve ”Üretim” olarak 2 grup var. Toplamda her ikisinden 3 yetenek öğrenme iznimiz var. 3+3=6.yetenek oluyor ileriki seviyede bunlar çok işimize yarayacak.

3-4’matkap daha var; ama onları eşyayı delmek için henüz bir OOK istemedi. Yani kullanmak nasip olmadı. Bunlar dükkanda var 2.hazır matkap diğerleri parşömen halinde alıp dönüştüreceksiniz. Dükkanda yükseltme bölümündeydi galiba.

Deldik eşyayı şimdi efsun koyacağız. Eşyayı koyuyoruz, sonra efsunu koyup tamam diyoruz. Bu efsunun yaşam puanı verdiğini biliyorum. Bu verdiği özellik rast geledir; siz seçemiyorsunuz.

Diyelim efsunu beğenmediniz; değiştirme şansınız var.

Efsunların seviyeleri var. 1.seviye efsunlar 15.statü
120 y da 150 gibi bir yaşam puanı veriyor. Bu efsunu geliştirebiliyoruz. Bu işlemi aynı OOK’de yapıyoruz.

Bu efsunlar galiba yüksek seviyedeki baş düşmanlardan bir de ilerideki görevler ya da zindanlardan çıkar. Şuanlık efsun düşüren yok galiba.

Bu da eklenen bir zırh.

Resim

2.Kıyafet değiştir

Bu toplu savaşlarda çok önemli. Karakter ekipmanın’dan girip yandaki bölümlerden seçiyoruz. Kıyafet değiştir bölümüne tıklayınca çıkıyor; aynı ekipman koyma bölgesi gibi ama buranın bi özelliğini anlatmak istiyorum.

Diyelim tecrübe puanı veren ve bol vuruşunuzu arttıran özellik gibi özellikli eşyalar var. 1.sekmeye bunları diziyoruz. Asıl ekipmanı savaş için yapıyoruz hiç eşya değişmeden bu sekmeyi uygulayıp kasabilirsiniz. Toplu haritada biri saldırırken hemen kendi ekipmanınıza dönersiniz.Baş düşmanlar, toplu savaşlar vs. için eşyalarınızı set yaparsınız rahatlık olur.

Resim


Related posts

Leave a Comment