Carmageddon Efsanesi Geri Dönüyor

Carmageddon Efsanesi Geri Dönüyor

1997 yılıda yayınlanan ilk versiyonu ile fırtınalar estiren ve bağımlılık yaratanCarmegeddon, ge en 15 yılın ardından tekrar bilgisayarlarımıza dönmek i in gün sayıyor. Yasaklanana kadar 2 milyon orjinal kopyası satılan oyunun üreticisi Kickstarter sitesinde a tığı Carmageddon: Reincarnation isimli projede oyun severlerden destek bekliyor. Eğer kısa sürede 400.000 dolar desteğe ulaşabilirse, efsaneyi tekrar bilgisayar ekranlarımızda görebileceğiz.

Carmageddon i in klasik araba yarışı ile zombi avlama oyunlarının birleşimi diyebiliriz. Oyunda modifiye edilmiş bir araca ve ılgın bir şoföre sahiptik. Önümüze ıkan herşeye gaz kesmeden arpıyor, denize düşüyor, u urumdan atlayabiliyor, binaların atısına ıkabiliyorduk. Bunları yaparken artistik puan alarak par alanan aracımızı onarabiliyorduk. Bir de her zaman etrafta ama sızca dolaşan zombileri hi sevmiyorduk.

Oyunun yeni ismi Carmageddon: Reincarnation olacak ve 27 gün sonra eğer 400.000 dolarlık başlangı sermayesini toplayabilirse Carmageddon projesi hayata ge ecek. Şimdiden 4500 kişinin desteği ile 160.000 dolarlık bir büt eye erişmiş durumda.

Related posts

Leave a Comment