Brick-Force Kapalı Beta Tarihi Açıklandı

Oyunun yayıncı ve aynı zamanda geliştiricisi olanInfernum; Brick-Force kapalı betasının 28 Şubattarihinde aktif olacağını a ıkladı. Sadece sınırlı sayıda oyuncunun se ileceğini söyleyen Infernum firması, kapalı betada büyük bir sorun ile karşılaşılmadığı taktirde Mayıs ayında oyunun a ık beta döhnemine gireceğini de ekledi.

Kapalı betaya katılmak isterseniz oyunun resmi sitesi olan www.brick-force.com/tr adresine girerek kayıt olabilirsiniz. Ve eklemem gerekir ki kapalı betanın dahi ileride size az da olsa bir faydası olacak. Brick-Force ‘nin kapalı betası diğerlerinde biraz farklı işliyor. Bu kapalı beta sonunda kayıt olunan hesaplar silinmiyor, sadece karakterler siliniyor ve biraz önce bahsettiğimiz “fayda” olarak da a ık betada karakterinize özel bir kaskhediye ediliyor. Brick-Force MMOFPS, SHOOTER, SANDBOX ve BUILD oyuncularının tercihleri arasında olacak gibi gözüküyor.

Brick-Force ‘yi eğlenceli ve diğer oyunlardan farklı kılan en büyük özelliğise; savaş alanlarını kendiniz inşa edebilmenizdir. Evet, oyun SANDBOX tarzında olduğundan dolayı harita inşa etme konusunda hi zorlanmıyorsunuz ve hayallarinizdeki haritaları tasarlayarak arkadaşlarınızla bu haritada kıyasıya kapışabiliyorsunuz. İyi eğlenceler. :)

Brick-Force Tanıtım Videosu:

Brick-Force Resim Galerisi:

Related posts

Leave a Comment