Börte’nin Tercihleri Sizleri Bekliyor!

borte cengizhan 2

Türkiye’nin en iyi MMORPG oyunu olan Cengiz Han 2 sürekli gelişmeye ve hızla büyümeye devam ediyor. Bu hafta sonu da oyuncular için özenle hazırlanmış 3 büyük kampanya mevcut. Çok fazla uzatmadan hızlıca detaylara geçelim.

22 Şubat Cumartesi günü Nakit Mağaza’dan 5 adet Özel Meyve Suyu alanlar 5 adet Çürük Ruh’un sahibi oluyor. Özel Meyve Suyu ile Pekin Kulüp’te tecrübe puanı kazanımınızı arttırırken; Çürük Ruh ile de Kudretli Silahlara sahip olabilirsiniz.

Yine Cumartesi gününün bir diğer kampanyası ise Nakit Mağaza’dan Savaş Elbisesi ya da Ay Alevi kıyafeti alanlar içerisinde derebeyi dönüşüm taşı, Altın Aslan, Seçkin Akdeniz Oyması, Altın Rastgelelik Tılsımı ve Parlak Elmas’ın yer aldığı Ares Joy Ejder paketinin sahibi olacaklar.

Cumartesi gününün son kampanyası ise şöyle; Nakit Mağaza’dan 100 adet Saf Kristal alanlar tılsımlarına bölme açabilmeleri için gerekli 7 adet matkabın sahibi olacaklar.

Tüm bu kampanyaların detaylarına ulaşmak ve Cengiz Han 2 ile ilgili detaylı bilgi almak için forum sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Related posts

Leave a Comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.