Bombom 3.0 Yeni Çağ Kutlamaları

Bombom 3.0 Yeni Çağ Kutlamaları

Dört gözle beklediğimiz Bombom 3.0 yeni sürümü yakın zamanda karşımıza ıkacak! Yeni sürümünü kutlamak ve oyuncuların Bombom' a gösterdikleri ilgiye teşekkür etmek i in ELEX' in dağıtım platformu 337.com bir dizi etkinlikler başlatacak. Büyük ödüller oyuncuları bekliyor!

15-21 Mart etkinlik süresince oyuna giriş yapılırsa Bombom gazetesindeki "Etkinlik Ödül Toplama"dan matkap, duble mükafat kartı ve nitelik incisi hemen alınabilir. Atletik savaşa katılan oyuncuları ise izgi film kahramanına dönüşme şansı bekliyor! Başarıyla dönüşme yapan Bombom oyuncularına ödüller verilecek. Haftalık birlik serveti sıralamasında ilk ona giren birlikler ve haftalık birlik serveti 30000 olan birlikler ödül olarak romantik yüzük+2, gü lendirme taşı, inci gibi harika hediyeler alacaklar! Ayrıca ilk kez matkap kullananlara süper ödüller var.15-28 Mart arasında ise farklı etkinlikler sürüyor olacak. 30 veya daha fazla gün oyuna girmeyen seviye 20 ve üstü oyuncular bu süre i inde oyuna girerlerse e-posta ile kod kazanacaklar ve bu kodu Bombom gazetesindeki "Etkinlik Ödül Toplama"da kullanarak gizemli silah kutusu, duble tecrübe kartı, 4.seviye gü lendirme taşı, eviklik künyesi+2, kanatlı yüzük+2, inci, VIP kartı ve daha pek ok hediye alabilecekler. Daha neyi bekliyorsunuz? Türkiye’ deki oyuncularının sayısı 4 milyonu aşan ve her gün 30 binden fazla yeni oyuncuyu arasına katan Bombom’ un kapıları herkese a ık!

Bombom oyununun dağıtım platformu 337.com, web oyunu, sosyal oyun ve flash oyun sağlayan bir oyun portalı olarak oyuncuların karşısına ıkıyor. Çin, Brezilya, Almanya, Portekiz, Türkiye, İspanya, Polonya ve Hollanda ile İngilizce konuşulan pazarlarda öne ıkan 337 oyun topluluğunun kayıtlı kullanıcı sayısı 10 milyonu aşmış ve her gün tüm dünyadan gelen ziyaret i sayısı 1 milyona ulaşmış bulunmakta.

Resmi website | Oyun adresi

Related posts

Leave a Comment