Bloodline Champions

bloodlineonline

Bloodline Champions

bloodlineonline

Bloodline Champions Avrupa’da görücüye ıktığında ok büyük hayranlık yarattı.Yayımlandığı ilk günde oyunu oynayan kişiler bunun en iyi DotA tarzı MMO olduğunu ileri sürdüler , haksız da sayılmazlar.

Bloodline Champions bir “Arena” oyunudur.Her şey hızlı tempolu savaşlar halinde karşı takımı yok etmek amacı ile ger ekleşir.

Deathmach” diye tabir ettiğimiz “Ölüm Oyunu” , oynayabileceğiniz sistemlerin başında gelir.Ölüm Oyunları ; 1v1 , 2v2 , 3v3 , 4v4 , 5v5 şeklinde ger ekleşir.Ama karşı takımı tamamen yok etmektir.

Bir diğer savaş sistemi ise “Capture The Relic” diye tabir ettiğimiz ele ge irme sistemidir.Bunu diğer oyunlardaki “Bayrak Kapma” sistemine benzetebiliriz.Ama karşı takımının bayrağını ele ge irip kendi bölgenize dikmektir.

Son savaş sistemimiz ise “Conquest” ‘ tir.Yani en ok öldürme puanına sahip olan takım oyunu kazanır!Ama düşmanları öldürerek takımımızın hanesine artı puanlar eklemektir.

Rank“(derece) sistemi oyuna ayrı bir rekabet katıyor.Dereceniz arttık a düşmana karşı kullanmak veya takım arkadaşlarının lehine kullanmak amacı ile yeni beceriler elde edebiliyorsunuz.

Gameplay“(oynanış) sistemi ise tamamen düzgün bir şekilde ayarlanmış.Oyuncular bir ok oyunda olduğu gibi kamera a ısı sorunları yaşamıyor.Oyuncu her nerede olursa olsun ok rahat bir şekilde karakterini yönetebiliyor.

Minimum

Intel Pentium 3.2 GHz CPU

Nvidia veya AMD/ATI grafik kartı 128MB ve Shader Model 3 destekli (GeForce 6000 serisi veya ATI HD2000 serisi)

1GB RAM (Vista ise 2 GB)

Windows XP Service Pack 3, Windows Vista veya 7

Önerilen

Çift ekirdekli işlemci

Nvidia veya AMD/ATI grafik kartı 256MB RAM ve Shader Model 4 destekli (GeForce 8000 serisi veya ATI HD2000 serisi)

2GB RAM

Windows XP, Vista, or 7 (with full service packs and updates)

RESMİ SİTE

ÜYE OL

DOWNLOAD

Related posts

Leave a Comment