Binek Yetenek Kitapları Seviye 2

Binek Yetenek Kitapları Seviye 2Seviye 2 Binek Kitapları Nedir, Ne İşe Yarar?Seviye 2 Binek Yetenek Kitapları ile artık ok daha gü lü bir savaş ı olacaksınız. Bu yetenekler gü lü savaş ılara özel olduğundan, bazı yetenekleri kullanabilmeniz i in bineğinizin seviyesinin en az 70, bazı yetenekleri i in ise bineğininizin en az 80. seviyede olması gerekmektedir. "J" tuşuna basarak a ılan Pazar'daki Binek – Svy2 Yt. K bölümünden hangi yeteneğin, ka ıncı seviyelere gereksinim duyduğuna bakabilirsiniz.Bu yeteneklerden kimileri gü lü saldıralarla düşmanları yok ederken, kimileri anında yaşam puanı yenileyerek hayat kurtarabilir, kimileri de ok özel avantajlar sağlar. Böylece düşmanlarınızın korkulu rüyası olabilir, OKO'larda yenilmez olabilirsiniz.Şimdi isterseniz Seviye 2 Binek Yetenek Kitapları'na kısaca bir göz atalım.

Yarıp Ge me: Hedefinize ve yakınınızda bulunan 6 düşmana kadar yakın hasar verir.Delici Oklar: Hedefinize ve yakınınızda bulunan 6 düşmana kadar menzilli hasar verir.Büyü Dansı: Hedefinize ve yakınınızda bulunan 6 düşmana kadar büyüsel hasar verir.Süratli Bı ak: Hedefe gü lü bir yakın hasar verir.Süratli Yay: Hedefe gü lü bir menzilli hasar verir.Keskin Toynak: Hedefe gü lü bir büyüsel hasar verir.Kutsama: 20 saniyede boyunca her 2 saniyede bir kü ük miktarda yaşam puanı yeniler.Hızlı İyileşme: Anında Yaşam Puanı yeniler.Çığlık: Yakındaki en fazla 6 düşmanı 3 saniyeliğine sersemletir.Bataklık: Hedefin hareket hızını 5 saniyeliğine %40 düşürür.Yenilmezlik: 4 saniyeliğine binek sahibinin yenilmez olmasını sağlar.Korkusuzluk: Hasarı 10 saniyeliğine %70 düşürür.Yiğitlik: Yakın saldırıyı 20 saniyeliğine 300 puan arttırır.Aydınlanma: Büyüsel saldırıyı 20 saniyeliğine 300 puan arttırır.Değiştirme: Hedefinizle konumunuzu değiştirir, bütün negatif etkileri yok eder ve 10 metrelik büyü menzili yaratır.Talih: 10 saniye boyunca 13000 hasar puanı emecek bir kalkan oluşturur.Gizlenme: 8 saniyeliğine görünmez olursunuz. Başka yetenek kullanırsanız ya da hasar alırsanız bu yetnek etkisini kaybeder.Hücum: Tüm zayıflıkları yok eder, hedefe hemen saldırır ve 10 metrelik büyü menzili yaratır.Taştan Deri: 6 takım arkadaşınızın aldığı hasarı, 10 metre menzilinde 10 saniye boyunca %15 azaltır.Yıldırım Hamlesi: 10 metre geriye ekilir ve zayıflatmaları kaldırır.İlk İmtihan: Çoğu zayıflığı kaldırır 3 saniye boyunca kontrol yeteneklerine karşı bağışıklık sağlar.Gizemli Takip: Hedefe hemen saldırır ve 10 metrelik büyü menzili yaratır.Lanetleme: 9 saniye i in, 3 saniye boyunca sizin saldırılarınızın %80'i , düşmanın savunmasının da %35'inin farkına eşit hasar verir.Ölümcül Vuruş: 30 saniye süren bir tuzak kurar. Tuzak infilak edince 200 puan ateş hasarı verecektir.Gölge Dansı: 10 metre geriye ekilir ve zayıflatmaları kaldırır.Karşı Büyü: Hedefin gü yükseltme yeteneklerini kaldırır.Kan A lığı: 7 saniye boyunca hedefe verilen hasarın %50'sini kendi YP'nize %50 şans ile transfer eder.Nereden Satın Alabiliriz?

Oyun i erisinde (J) tuşu ile Pazar'a (Nakit Dükkan'a) girilir. Binek – Svy2 Yt. K. bölümünden binek kitaplarını Pazar Parası veya Hanlık Parası ile satın alabilirsiniz.Hanlık Parası Nasıl Alabilirim?Yapmanız gerekenler;Joypara sayfamızdan size uygun ödeme se eneğini se in.

– Gerekli JP’leri satın almanızın ardından Joypara sayfamızdaki "Cüzdanım" bölümünden almış olduğunuz JP'leri Cengiz Han 2 Para birimi olan Hanlık Parasına (HP) evirin.

– 10.000 JoyPara ile, 100 Gümüş Hanlık Parası elde edilmektedir.

– Yukarıda belirtilen işlemlerin ardından oyuna girerek (J) harfi ile Nakit Pazar bölümünü a manız yeterli olacaktır. Sahip olduğunuz HP ile dilediğiniz eşyayı satın alabilir ve bu değerli eşyaların sahibi olabilirsiniz.

Related posts

Leave a Comment