Battle Of The Immortals Madencilik Rehberi

Battle Of The Immortals Madencilik2

Battle Of The Immortals Madencilik Rehberi

Oyunda seviye almanın yanında size fayda sağlayabilecek ve bir o kadar önemli olabilecek bir şey de madenciliktir.

Nedir Bu Maden ?
Üretim (Tech) sisteminde kullanabileceğiniz hammaddelerinizi madenlerden kazarak toplayabilir yada üretim ile uğrayan diğer oyunculara satabilirsiniz.

Üretim Tech Sistem Nedir ?
Silahlarınıza ve zırhlarınıza özel taşlar üretmenize, elbiseler işlemenize ve oyunda kullanabileceğiniz iksirler yapmanızı sağlayan bir üretim sistemidir. 4 ana başlıklı üretim alanı vardır ve her oyuncu yalnızca bir alanda kendini geliştirebilir.

Ayrıca, madenlerde kazmak yada toplamak istediğiniz element yada bitkileri toplayabilmeniz için gerekli maden seviyelerinizi ayarlayabildiğiniz bir sistemdir.

Not : Üretim sistemi için daha kapsamlı bir rehberle sizlerle olacağız.

Maden
Öncelikle Madene girebilmemiz için Atlantis şehrimizin (227,150) koordinatındaki Meryl NPC’sine gidiyoruz.Madende olmazsa olmazımız çapadır. Her madencinin bir çapası olmak zorundadır.

Battle Of The Immortals Madencilik

Merak etmeyin biz bunu düşündük madene girmeden önce Merly ‘den günlük olarak madende kullanmak üzere bir adet çapa alabiliyorsunuz.

Bir çapanın kullanabilirliği 7200 dür. Her topladığımız element 10 puan kullanabilirlik düşürmektedir. Yani bir çapa ile 720 element toplayabiliriz.

Toplamak istediğiniz elementler haritalarda düzenli şekilde yerleştirilmiştir. Yani yerlerini bulmanız oldukça kolaydır. Toplamak istediğiniz elementin işaretini haritadan tıkladığınızda sizi o madene götürecektir.

Kristal madenine gidelim ve biraz kristal toplayalım.Toplama yapmak için kristal madenine bir kez tıklamamız yeterlidir çapamızın kullanabilirliği bitene kadar toplamaya devam edeceğiz.

Toplanılan madenleri çantamızın Materyal sekmesinde toplanmaktadır. Buradan ister satabilir istersek üretimlerimizde kullanabiliriz.

Battle Of The Immortals Madencilik2

Related posts

Leave a Comment