Battle of the Immortals En İyi Sınıf Rehberi

Battle of the Immortals En İyi Sınıf Rehberi

Battle-of-The-Immortals-türkiye

-Battle of The İmmortals Karakterleri: Thrin, Tegin, Solbon, Bledar, Merdümgriz ve Khaman’dır.

Bunları 4 ayrı sınıfta incelemek daha doğru olur. (Saldırı, Defans, Destek, Hem saldırı Hem destek)

Saldırı sınıfı karakterler; Thrin, Tegin, Solbon

Thrin: Çoğu oyunda bilindiği ismi ile; nam-ı diğer Assasin, Rogue, Suikastçı’dır.
Tegin ve Solbon’a kıyasla daha düşük atağa sahiptir arkadaşlar ancak her oyunda olduğu gibi bu oyunda da bu sınıfı diğerlerinden ayıran yüksek derecede kritik saldırı oranı, seri atak hızı, kaçış ve isabet oranlarıdır. Tek tabanca takılmak isteyenlere uygun bir karakterdir. Seri yaratık kesebilir, görevlerde sizi zorlamaz ve BOSS keserken de gerçekten rahat edebilirsiniz, bu konu da bu karaktere güvenin. Yaşam gücü Merdümgriz ile eş değerdir. Fiziksel ve Büyü defansı eşittir.

Düello’da Eşit şartlarda Tegin, Solbon ve Khaman’ı yenebilir.

Tegin: Diğer oyunlarda bilindiği ismi ile; Savaşçı, Warrior ve Korkusuz’dur.
İsminden de anlaşılacağı üzere atağı çok yüksek olan bir karakterdir, hatta tüm sınıflar içinde en yüksek fiziksel atağa sahip olan yegane karakterdir.
Fiziksel defansı Bledar’a yakındır, ancak büyü defansı buna nazaran düşüktür. Giydiği zırhlar 80 fiziksel defans veriyorsa 50 büyü defansı verir. Tek tabanca takılmak isteyenler için önerebileceğim karakter arasında en başka gelir. Gerek görevlerde gerekse de BOSS keserken hiç zorlanmazsınız. Yaşam gücü Bledar’dan sonra en çok olan karakterdir.

Düello’da Eşit şartlarda Thrin, Solbon ve Khaman’ı yenebilir.

Solbon: Nam-ı Diğer Mage, Wizard, Magician ve Büyücü’dür. Diğer tüm oyunlarda olduğu gibi BOİ’de de bu karakter’in büyü gücü tüm karakterlerden üstündür. Büyü defansı muazzam derecede fazla olmasına karşın fiziksel defansı bir hayli düşüktür, Giydiği zırh 100 büyü defansı veriyorsa 45 fiziksel defans verir. Bu nedenle Tek tabanca olarak önerebileceğim bir karakter değildir, Ancak bir takım’da harikalar yaratır çünkü BOİ’deki çoğu canavarın büyü defansı düşüktür bu nedenle çok büyük hasarlar verir ama arkasında onu koruyan bir takıma varsa. Yaşam gücü Khaman ile eş değer olan karakterdir.

Düello’da Khaman, Tegin, Thrin, Khaman ve Merdümgriz’i yenebilir.

Defans Sınıfı Karakter(ler): Bledar:

Bledar: Çoğu oyundan tanıdığımız Guardian, Koruyucu ve ya Tank karakterdir. her oyunda olduğu gibi BOİ’de bu karakteri unutmamış ancak BOİ biraz abartmış sanırım. Neden diyeceksiniz? Çünkü; Yaşam gücü inanılmaz fazladır hatta diğer tüm sınıfların 2 2.5 katı fazla yaşam gücüne ve defansa sahiptir. Gerçek bir tank karakterdir, kullandığı becerilerde %30 defans arttırma, yaşam gücünün %25’ini kendisine heal olarak geri döndürme gibi olağan üstü defans becerileri vardır. Ben bu zamana kadar bir Bledar’ın BOSS’a ya da her hangi bir yaratığa öldüğünü görmedim, ölürseniz büyük bir başarı göstergesi olur. Bu güzel yanların yanında tabi ki bir de eksileri vardır. Atağı çok çok düşüktür, Tek tabanca takılmak isteyenlere hiç önermem. Thrin, Solbon ve Tegin’e oranla atağı onların yarısı ya da %60-65’i kadardır.

Deüllo’da Eşit şartlarda Tüm Karakterleri yenebilir.

Destek sınıfı karakter(ler); Merdümgriz:

Merdümgriz: Herkesin bildiği, her oyunda aranan karakter nam-ı diğer priest, Şifacı, Şaman ve Healer’dir. Yaşam gücü Thrin ile eş değerdir. Ölen birini canlandırma, Heal ve buff yetenekleri vardır. Her takımın, gerek bosslar da gerek etkinliklerde gerekse görev yaparken aradığı ve ihtiyaç duyduğu olmazsa olmazıdır. Büyü defansları Fizik defanslarından biraz fazladır. %60 büyü defans ise %40’ı fiziksel defanstır. Atakları Bledar’a ya biraz yakın ya da biraz fazladır. Eşyalarınıza Işık elementi taşlar işlerseniz, Heal ve buff becerileriniz daha gelişir. Tek tabancı takılacaklar için kesinlikle önermediğim karakterlerdendir. Ben takım adamıyım toplu olmayı severim diyorsan tam aradığın karakterdir.

Düelloda Eşit şartlarda Bledar hariç tüm karakterleri yenebilir.

Hem Atak Hem de Destek Sınıfı Karakter(ler); Khaman:

Khaman: Çoğu oyundan tanıdığımız Summoner, Ruh çağırıcı ve ya Ejder Terbiyecisidir. Yaşam güçleri Solbon ile aynıdır. Bu karakter tam bir Düello karakteridir. Defansları’da Solbon ile aynıdır. Atakları ise Solbon’dan biraz düşüktür ancak sanılmasın ki Solbonlar Khaman’lardan üstündür. Çünkü Khamanlar dedim ya hem destek hem atak sınıfıdır. Zehir, Dondurma, rakibinin atak ve defansını yaklaşık %50’lere kadar kırma gibi becerileri vardır. Üstüne üstelik Bir Merdümgriz kadar olmasa, Can potu kullandırtmayacak kadar Kendisine Heal yapabilir ve bu sayede Görevlerde, BOsslarda ve Etkinliklerde çok rahattır.

Düelloda Eşit şartlarda Tüm karakterleri yenebilirler.

Eşit Şartlarda Tüm karakterlerin Ortalama yaşam güçleri: 

Örneğin; 

Bledar: 200.000 yaşam gücüne sahipse:

Tegin: 145.000

Thrin: 100.000

Solbon: 85.000

Khaman: 85.0000

Merdümgriz: 100.000 yaşam gücüne sahip olacaktır.

Related posts

Leave a Comment