Battle of The Immortals

battleofimmortals2

Battle of The Immortals

battleofimmortals2

Battle of The Immortals, 3D Fantasy Grubuna Giren bir MMORPG Online Oyunudur. Norvec ven Cin mitolojilerinden dogmustur. Oyunda 5 Cesit Karakter Bulunmaktadir. Herbir Karakterin Kendi Ozgu Skill’leri , ve Itemleri Bulunmaktadir.

Yayinlayan: Perfect World International

Oyuncu Sayisi: Orta

Grafikler: Orta-Yuksek Denilebilir

Türü: MMORPG

Exp/Level Orani: Yüksek

PvP: Duel ve Clan Savaslari Seklindedir

Oyunun Boyutu: 1.0 GB

Oyunu Artilari : Ucretsiz olmasi, Cash Itemlerinin Oyunun Dengesini Bozmamasi, Gorev Yerlerine, Npc ve Moblara Oto Gidilebilmesi, Level Alan Zirh ve Silahlar

Oyunda 5 Class ve 5 Stat Se eneği Vardır..

Classlar; Slayer-Berserker-Magus-Heretic-Champion

Statlar; Strength-Dexterity-Intellect-Spirit-Vitality

Strength;Physical Attack ve Accuracy Arttırmaktadır..

Dexterity; Accuracy , Critstrike , Evasion

Inttelect; Magic Attack , Critikstrike

Spirit; Mana ve Mana Regen

Vitality; Hp ve Hp Regen

Slayer = Oyun İ inde Slayerlara DD(Damage Dealer) Denir.. Kapali Betasında Str mi Verilsin, Dex mi Verilsin Yoksa Str/Dex Karışıkmı Verilsin Çok Tartışıldı Konuşuldu ve sonunda Ortak Bir Karara Varıldı..Full Dex Verilmesi En mantıklı Se enek Olduğu Görüldü..

Berserker= Oyun İ inde Berserklere DPS(Damage per sec) Denir.. Full Str Verilmelidir..Hp’sini Kıyafetlerinize Bastığınız Gemlerle Yükseltmelisiniz..2 Adet Alan etkili vuran skill’i vardır..

Magus = Oyun İ inde Maguslara DD ( Damage Dealer) Denir.. Defensları ve Hp Düşük Bir Karakterdir..Kıyafetlerine Basacağı Gemlerle Yükseltilebilir..Range Olduğu İ in Savaşlarda Champların Arkasından Saldırıp Karşı Tarafı Rahat Öldürebilecek Bir Karakter.. Magic Attack Önemli Olduğu İ in Full Int Verilmelidir..

Heretic = Oyun İ inde Healer Olarak Bilinirler..Görevleri Partydeki Oyunculara Heal Yapmak, Buff Atmaktan İbarettir..Bir Heretic Olarak Birilerini Öldürebilmeniz İ in Çok Sağlam İtemleriniz Olmalıdır..Hereticlerin Görevi Heal Yapmak Olduğu İ in Yaptıkları Heal Oranını Arttırmak i in Spirit ve Light Attack Gereklidir.Birini İyileştirebilmeniz Sizin Spirit ve Light Attack’ınız İle Doğru Orantılıdır..Hereticler Full Spirit Vermelidir..

Champion = Oyun İ inde Tank Olarak Bilinirler..Her Party’e 1 adet Champ Gereklidir.Yaratıkları Skilleri Sayesinde Rahat Üstüne Çeker ve Aggroyu alır..Tabi Bunun Kötü Yanı Kıyafetleri Çok Çabuk Yanacaktır..Tamir Parası Biraz Canınızı Yakacaktir.Dediğimiz Gibi Tank Olduğu İ in Full Vitality Verilmelidir…

Minimum Gereksinimler:

İşletim Sistemi: Windows XP / Vista / 7

İşlemci: Pentium 4 1.8 GHz

RAM: 512 MB

HDD: 2 GB

Ekran Kartı: NVidia GeForce FX 5700

Önerilen:

İşletim Sistemi: Windows XP / Vista / 7

İşlemci: Pentium 4 2 GHz veya üstü

RAM: 1024 MB (1GB) veya üstü

HDD: 4 GB

Ekran Kartı: GeForce 6600 GT veya üstü

Resmi Site : boi.perfectworld.com

Download : http://boi.perfectworld.com/download/client

Related posts

Leave a Comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.