At Zarını Kur Şehrini Uzay Konseptli Yaması Çıktı!

at zarını kur sehrini

at zarını kur sehrini

At Zarını Kur Şehrini oyuncuları uzaya yolculuk ediyor! 19 Şubat günü yayınlanan Uzay konseptli yama ile birlikte gezegenler fethedip koloniler kurabilecek, yeni zar ile uzayın kaderini belirleyebilecek, iki yeni karakter ile uzayın hakimi olacaksınız!

Uzaya Yolculuk Başlıyor!

Jüpiter, Venüs, Dünya, Ay, Orion Nebulası, Janus, İo ve Mars gibi gezegen ve uzayın cazip bölgelerini ele geçirip üslerinizi oluşturabileceksiniz! Ele geçirdiğiniz gezegenlere koloniler kurup hakimiyetinizi sürdürebilecek, nebulaları ele geçirerek turistik zenginliğinizi artırabileceksiniz. Harita üzerindeki yeni özel bölgeler sizin avantaj ve dezavantajınız olacak. Büyük Yarış ile gezegenler arası yarış müsabakaları düzenleyebilir, Uzay Limanı ile istediğiniz gezegen ve nebulaya ışık hızında yolculuk edebilirsiniz.

Las Vegas’ın yerine eklenen Uzaylı Avı ile silahlarınızı uzaylıların üzerine doğrultup sizin üzerinizdeki hain planlarını alt edebilir ve ganimetlerini ele geçirerek zenginliğinize zenginlik katabilirsiniz.

Tarantula ve Apollon ile Uzaya Hükmet!

1 numaralı uzaylı avcısı ve korsan kaptanı Tarantula ve gezegen kaşifi Apollon ile uzaydaki hakimiyetini güçlendir.

Uzay Zarı ile Uzayın Kaderini Belirle!

Eşya Dükkanı’na yeni eklenen Uzay Zarı’nı satın alarak uzayın kaderini belirleyin. Tarantula ve Apollon’un hiç yanından ayırmadığı Uzay Zarı ile uzayın kaderi sizin elinizde olacak!

Hemen İndir: http://joy.ac/4cFz

Related posts

Leave a Comment