Assassin’s Creed 3’te kimi öldüreceğiz?

Assassin’s Creed 3’te kimi öldüreceğiz?

Assassin's Creed 3'te kimi öldüreceğiz?

Ben Franklin'i nasıl bilirdiniz? Amerikalı'lar Franklin'i ger ekten dehşet bir kız hastası olarak tanımlarlarmış. Peki bunun Assassin's Creed 3 ile ne alakası olacak?

Yaratıcı Direktör Alex Hutchinson'un Penny Arcade Report'ta yaptığı konuşmada, Franklin'in zamanında keşfedilmemiş farklı yanlarının olduğunu a ıkladı. Bunlardan birine de kızlara olan düşkünlüğü olarak örnek verdi. Acaba, Connor suikast işlemleri i in bu tür bir zaafı fırsat olarak mı değerlendirecek? Henüz bilemiyoruz.

Oyunun hayranları, Franklin'in önceki AC oyunlarındaki Da Vinci'nin rolünü oynayacağını iddia etmişler. Ama oyunun yapımcıları Franklin'in bu gibi bir özelliği olmadığını söylemekte. Bu konu ile ilgili Hutchinson "Onun yerine, kadınları olan müthiş zaafı gibi daha ilgin yanlarını bulmuş durumdayız." şeklinde bir yorum yaptı.

Ve asıl konu ise, Assassin's Creed 3'te kimi öldüreceğiz? Bu ok ilgin bir soru oldu, farkındayım. Fakat AC yapımcıları üzerine basa basa, şu ana kadar suikaste uğrayan bütün kurbanlarının hepsinin tarihte ger ekten ölmüş olan ger ek birer insan olduklarını ve ölüş zamanlarının da aynı tarihlerde olduklarını söylüyorlar. İşin onlar i in zor olan yanı ise, AC 3'te yer alan ünlü karakterlerden kimsenin doğru yer ve doğru zamanda öldürülmemiş olması. Son olarak Hutchinson:

"İşimiz ger ekten müthiş zor, ünkü bu periodta ünlü kimse ölmüyor. Kuralımız şu ki: Herkes doğru zamanda, doğru yerde öldürülecek. Bunların hepsinin ger ek insanlar olmaları gerekiyor. Bunun i in yeterli döneme ulaşamadık, bence bu ger ekten büyülü bir durum, fakat henüz kimse bilmiyor. Bunu nasıl daha belirgin yapabiliriz bilemiyorum. Her bireysel insan önemli birer rol oynuyor ve bunların doğru yerlerde doğru zamanlarda ölmeleri gerekiyor."

Bakalım Ubisoft bu işin i inden ıkabilecek mi, göreceğiz. Oyunun PC, PS3 ve Xbox i in Ekim ayında ıkması bekleniyor.

Related posts

Leave a Comment