APB: Reloaded

APB-Reloaded

APB: Reloaded

APB-Reloaded

All Points Bulletin: Reloaded San Paro denilen modern şehirde ge en, oyuncuların su lu veya polis olduğu ve sokakların kontrolünü ele ge irmek i in savaştığı MMO’dur. Oyun yeni yayımcı firması ile free to play haline ge ti. Shooter ve MMORPG severleri kendini bu oyunda bulacaklar, sokaklarda eylem yapacaklar, su a karşı mücadele verecekler, karakterlerini baştan sona kendileri yapacak ve arabalarını kendileri dizayn edecekler.

APB Reloaded Genel Bakış

APB; GTA tarzı MMO’dur. Aldatıcı bi imde basit, inanılmaz derecede eğlenceli, soygun yapmak ve tutuklamak i in ekranın başından saatlerce kalkamayacağınız bir oyundur APB. San Paro sokaklarında araba sürebileceğiniz yada savaşabileceğiniz iki grup bulunmakta;

Criminal: Çeşitli görevleri ve rolleri vardır, arabaları yağmalarlar, fazla para i in sivilleri gasp ederler ve esas rolleri ise polislere yakalanmamak i in gözlerini a ık tutmalıdırlar.

Enforcers: Daha duyarlı bir rol oynarlar; İşlenen su lara tanık bulma umuduyla sokaklarda devriye gezerler. Less-than-lethal denilen tutuklamak i in sersemletici silahları vardır.

APB Reloaded Özellikleri

Yayımcı Şirket : GamersFirst

Grafik Kalitesi : Yüksek Kalite

Tür : MMORPG

Tecrübe Oranı : Orta

Boyut : 5140 MB

Minimum :

İşletim Sistemi : Windows Vista / Windows 7

CPU: Core 2 Quad Q6600 2.4GHz

RAM: 4 GB

HDD: 15 GB

Grafik Kartı : nVidia GeForce 7800

Önerilen:

OS: Windows Windows 7

CPU: Core 2 Quad Q8600 2.6 GHz veya daha iyisi

RAM: 6 GB

HDD: 20 GB

Grafiik Kartı : GeForce 8600GT veya daha iyisiÜyelik : https://www.gamersfirst.com/register/index.php?g=apb

İndirme : http://www.gamersfirst.com/apb/

Related posts

Leave a Comment