Angry Birds’ün yeni kuşu Ice Bird!

Angry Birds’ün yeni kuşu Ice Bird!

angry-birds-space-ice-bird-kusu

Angry Birds oyununun son sürümü olarak pazara sürülecek olan Angry Birds Space, yeni kuşla aramıza katılmaya hazırlanıyor.

Mobil platformun en popüler oyunlarından biri olarak ıktığı günden bu yana indirilme rekorları kıran Angry Birds, oyun severlere yeni deneyimler sunmaya ve kullanıcıların i in farklı platformlarda yer almaya devam ediyor. Angry Birds oyunu ile bu defa karşımıza ıkan yenilik ise oyunun yeni sürümünde yer alan Ice Birdkarakteri oluyor. Kendine has özellikleri ve tekniği ile oyun severlerin daha eğlenceli anlar ge irmesi i in hizmet edecek karakter, şu an i in yeni oyunun en gözde kuşlarından biri olarak görülüyor.

Diğer yandan oyunun yapımcısı Rovio, oyunun yeni sürümü Angry Birds Space’i 22 Mart tarihinde yapacağı bir etkinlik ile kullanıcılara tanıtmayı planlıyor. Akıllı telefonların vazge ilmez oyunlarından biri olarak karşımıza ıkan Angry Birds, yeni sürümü sayesinde de olduk a ses getireceğe benziyor. Bunun yanında oyunun yeni karakteri Ice Bird, düşmanlarını dondurarak onlar üzerinde etki sağlıyor ve bu şekilde düşmanlarını kolayca yok ediyor.

Bunların yanı sıra oyunun yapımcısı Rovio, yeni sürümün ger ek bir uzay atmosferinde ge eceğini ve bu bilgilerin NASA tarafından kendilerine sağlandığını belirtiyor. NASA‘ya ait bilgiler ile donatılan oyunun, kullanıcılara ger ek i bir oyun ekranı sunacağı söyleniyor.

Şimdi sizlere yeni sürüm i erisinde yer alan Ice Bird kuşuna bir video sunmak istiyoruz. Siz de bu videomuzu izleyerek Angry Birds Space oyunu i erisinde yeni bir karakter olan Ice Bird ile neler yapılabildiğine bakabilir ve yeni kuşun özelliklerini daha yakından inceleyebilirsiniz. Bunun yanında siz de akıllı telefon modellerinden birine sahipseniz, Angry Birds Space oyununu 22 Mart tarihinden itibaren telefonunuzun sahip olduğu uygulama mağazasından indirebilir ve ardından bu keyifli serüvene dahil olabilirsiniz.

Son olarak Angry Birds Space’in fiyatı ile ilgili herhangi bir a ıklama yapılmadığını belirtmek istiyoruz.

Angry Birds Space Ice Bird videosu

Related posts

Leave a Comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.