Android Modern Combat 3 İndir – Download

modern-combat-3

Android Modern Combat 3 İndir – Download

Android Oyun marketinde asıl adı Modern Combat 3: Fallen Nation olarak geçen aksiyon, savaş ve nişancılık tarzında bir oyundur.

Oyunun amacı ele geçirilmiş ABD yi kurtarmak için verilen görevi başarı ile tamamlamaktır. Bir çok silahlı PC oyunundaki gibi son derece iyi donanımlı ateşli silahlar ve zırhlar bulunmaktadır oyunda. Oyunu kendi hesabınız ile oynuyorsunuz böylece puanını leveliniz kaybolmuyor.

Grafik ve ses efektleri bakımından oldukça zengin ve detaylı bir oyundur. Modern Combat 3 oyunu toplamda 4.1 MB büyüklüğünde dosyalar içermektedir.

Gmail hesabınız ile oyuna başlarken kendinize ücretsiz devamlı kullancağınız bir hesap açabilirisniz. Çok iyi puan ve derece almış olan Modern Combat 3 oyunu Gameloft tarafından üretilmiştir.

Önemli Not: Oyun Türkçe dil ile kullanılan cihazlarda biraz sıkıntı yaratmaktadır. Oyunu problemsiz yüklemek için öncelikle telefonunuzun lisanını ABD İngilizcesi yapın. Oyunu yükleyip oyuna bir defa girin ve sonra çıkıp lisanı tekrar Türkçe yapın. Bu işlemlerden sonra sorunsuz olarak oyun çalışacaktır. Oyunun üreticisi Gameloft firmasına gerekli bilgilendirmeler yapılmıştır. En kısa sürede gerekli bakımlar yapılacaktır.

Modern Combat 3: Fallen Nation Android Oyunu tanıtım videosu;

indir22

Related posts

Leave a Comment