Android Hill Climb Racing İndir – Download – Yükle

Android Hill Climb Racing İndir - Download - Yükle

Android Hill Climb Racing İndir – Download – Yükle

Android Hill Climb Racing İndir - Download - Yükle

Android işletim sistemli cihazlar için yazılmış, çok eğlenceli ve bağımlılık yapan bir fizik oyunu Hill Climb Racing. Sürüş esaslı bu oyunda, genç bir yarışçının zorlu yokuşları, engebeli yolları, arabayı ters takla attırmadan aşıp, oyun bitene kadar arabayı götürmesi gerekir.

Oyundaki kırsal, çöl, ay gibi 6 farklı düzeydeki tepeleri aşmak için, oyunun seviyelerini aştıkça, 3 farklı araba ile bu engebeli yolları geçerek, oyunun sonuna ulaşmamız gerekir. Süper bir grafik ve pürüzsüz bir fizik simülasyonu özelliği. Bu oyun tipik bir tepe tırmanma ve inme oyunu olup, en önemli özelliklerinden biri de tepelerin ve tepeciklerin de sizin önünüzde engel oluşturarak, size türlü zorluklar çıkarması oyunu oldukça eğlenceli kılıyor.

Bir yandan insan tepeleri hızlıca aşmak isterken, bir yandan da o tepenin gazabına uğruyor. Bu durumda da seviye atlamak oldukça zorlaşıyor. Android programı yüklü olan tüm cep telefonlarında, tabletlerde ve bilgisayarlarımızda rahatlıkla oynayabileceğimiz bir oyun. Üstelik ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

indir22.png (250×50)

Related posts

Leave a Comment