Alien: Isolation, Resmi Olarak Duyuruldu

Alien: Isolation, Resmi Olarak Duyuruldu

Alien Isolation

Aliens: Colonial Marines ile birlikte oyuncuların hafızasında kötü bir iz bırakan serinin yeni oyunuyla ilgili söylentileri uzun süredir duyuyorduk. Fakat bugün itibariyle Sega, Alien: Isolation’u resmileştirdi.
    Gelen haberlere göre Alien: Isolation, bu senenin sonlarında PC, PS3, PS4, Xbox 360 ve Xbox One için piyasaya çıkacak. Oyun, orijinal Alien filminin 15 yıl sonrasını konu alacak. Total War serisinin yapımcısı Creative Assembly tarafından geliştirilen oyunda Ellen Ripley’in kızı Amanda’yı oynayacağız.Aksiyon veya benzeri öğelerden daha çok korkuya yoğunlaşan Alien: Isolation, ‘gerçek bir hayatta kalma – korku oyunu’ olarak tanımlanıyor. 
    Belirtilenlere göre Sega ile Creative Assembly, Alien: Isolation’un duyurusundan bir süre önce Creative Assembly’ın ofisinde bir etkinlik düzenlemiş ve bazı basın üyelerine oyunu denetmiş. Oyunun duyurusuyla birlikte çıkan ön incelemelere baktığımızda, oyundan olumlu şekilde bahsedildiğini görüyoruz. Ancak tabii her şeyi oyunun çıkışıyla birlikte beraber göreceğiz.

Related posts

Leave a Comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.