Aika Online

aika-online-5

Aika Online

aika-online-5

Aika Online 3D Fantazi MMORPG olmakla beraber bizlere yüksek grafik ve gü lü bir PK sistemi sunuyor. Aika Korede baya bi popüler ve bizi kendisine bağımlıyan hız ve tempoya sahip bir oyun. Ülken i in dövüş başlıklı efsanevi 1000′e 1000 savaş sistemi ve ırklar birbirine karşı.

Aika Genel Bakış

Aika bedava fantazi MMORPG ; Dark Age of Camelot ve Warhammer Online gibi oynamak i in ödeme sistemine sahiptir. Tabi ki oyunun en ilgin yönü iki ırk savaşlarının 1000 vs 1000′e kadar oyuncuyla oynanabilmesi ve bir diğer başarılı kısmı ise oyun grafik ve ses efektlerinin en u noktada olmasıdır. MMORPG olarak ilk free 2 play oyun ve Dünya savaşlarının 3 boyutlu ve ciddi anlamda eğlenceli geniş savaş sistemine sahip. Bir ok oynanabilir sınıf, benzersiz Pet sistemini ve bir ok ilgin özelliğe sahip olan Aika kesinlikle göz atılmaya değecek değerde bir oyundur. Oyunda 6 sınıf vardır aşşağıda bunlardan bahsedeceğim biraz sizlere.

Fighter ( Erkek)Bir ok MMORPG’de olduğu gibi yakın dövüş ülerdir. Yüksek vuruş gücüne sahip ve defansı yüksek olduğundan iyi tanklardır.

Dual Gunner (Kadın) – Dual Gunners orta düzey menzilli saldırı ve sürekli zarar veren yeteneklere sahiptirler . Deri kıyafet giyerler.

Warlock (Erkek) – Warlocklar birincil saldırı büyücüleridir. Büyüleri ile bir miktar zarar verirler fakat defansları düşüktür. Bez kıyafetler giyerler.

Paladin (Kadın) – Paladinler warrior ve cleric karışımıdır. Destek yenetenekleri yanı sıra atak yetenekleride iyidir. Metal zırh giyerler .

Rifleman (Erkek) – Uzun mesafeden zarar verebilirler. Deri kıyafet giyerler.

Cleric (Kadın) – Birincil destek sınıfıdır. İnanılmaz derecede destek ve şifa yetenekleri iyidir. Bez kıyafet giyerler.

Aika Online Özellikleri

Yayımcı Şirket : Gpotato

Grafik
: Yüksek kalite

Tür :
MMORPG

Tecrübe Oranı :
Orta

Boyutu :
1050 MB

Minimum :

İşletim Sistemi : Windows XP / Vista

CPU: 1.5 GHz Pentium 4 veya daha iyisi.

RAM: 512 MB

HDD: 2 GB

Grafik Kartı : Nvidia FX 5200 veya daha iyisi

Önerilen :

İşletim Sistemi : Windows XP / Vista

CPU: 2 GHz Pentium 4

RAM: 1024 MB (1GB)

HDD: 2 GB

Grafik Kart : Nvidia 6600

Üyelik : http://aika.gpotato.com/landing/

İndir/Download : http://aika.gpotato.com/?m=game a=download

Related posts

Leave a Comment