Aika Online Tapınaklar Rehberi

Aika Online Tapınaklar Rehberi

Amarkand Tapınağı

Amarkand Tapınağı, Amarkand’ın kuzeydoğusunda bulunur. Aika tarafından kutsanmış tapınak, farklı kutsal taşların güçlerini barındırmak ve açığa çıkarmak için kullanılır. En fazla 3 kutsal taş barındırabilir ve Amarkand’daki geçitte az sayıda muhafız bulunduğu için en savunmasız tapınaklardan biri konumundadır.

Sigmund Tapınağı

Sigmund Tapınağı, Sigmund Çölü’nün merkezinde bulunur. Bu tapınak, hortum şekline gelmiş taşlar ile tasarlanmıştır. En fazla 3 kutsal taş barındırabilir ve Sigmund geçidinde bulunan 6 muhafız tarafından oldukça iyi bir şekilde korunur.

Kahill Tapınağı

Aika tarafından kutsanan tapınak, Kahill’in batısında yer alır. Hessen Dağı ile Kahill Harabeleri arasındaki kanyonlarda iyi bir şekilde gizlenmiştir. 3 kutsal taşı barındırmak ve güçlerini açığa çıkarmak için kullanılır. Kahill Tapınağı’na ulaşmak için Hessen Dağı ile Sigmund Çölü’nü geçmek gerektiğinden, en zorlu tapınaklardan biri konumundadır.

Mirza Tapınağı

Kül Ormanı’nın derinliklerinde, tam olarak bilinmeyen bir yerdedir. Ama söylentilere, diğer tapınaklardan çok daha fazla kutsal taş barındırdığı söylentisi var. Mirza Tapınağı ile ilgili daha keşfedilmemiş çok şey var ama görünen o ki Mirza Tapınağı’ndaki kutsal taşları ele geçirmek isteyen kişiler, birçok engel ile karşılaşacakları için, Mirza Tapınağı en zor tapınaklardan biridir.

Related posts

Leave a Comment