Aika Online Pran Sınıfları

Aika Online Pran Sınıfları

Her Pran hayata peri formunda gelir. Ancak 5. seviyeye ulaşan bir Pran için, evrim vakti gelmiş demektir. Görevi, başarıyla tamamlandığında çocuk formuna dönüşür. Daha sonra 20. seviyeye ulaşması durumunda, eğer görev başarılır ise Pran, 3. hali olan genç Pran’a dönüşür. Son olarak 50. seviyeye ulaşan bir Pran, gücünün zirvesine ulaşmış demektir. Son evresi olan, yetişkin Pran’a dönüşür. Her Pranın bir kişiliği vardır ve Pranın kişiliği, sizin ona verdiğiniz cevaplara göre değişkenlik gösterir. Bazen sizi şaşırtacak sorularla karşınıza gelebilir.

Pran, sizin onunla geçirdiğiniz zamana ve başardığınız görevlere göre gelişimini sürdürür. Peri formundaki her Pranın kişiliği ‘’sevimli’’ iken, Pran büyüdükçe başka karakterlere bürünebilir. Pranınıza davranış biçimiziniz, bu değişimdeki en temel etkendir.Kişilikler

Kişiliklere örnek vermek gerekirse;

Sevimli

Bence seninle oynamak çok zevkli! Sen benim en iyi arkadaşlarımdan biri olabilirsin. Bu beni gerçekten mutlu eder!

Sert

Bazı aptal Pranlar öyle çok konuştular ki kendimi tutamadım ve ağızlarına iki tane vurdum. Sanırım tekrardan Pran İstasyonu’na gitmek zorunda kalacaklar.

Akıllı

Biraz şaşırdım efendim. Kulaklarımın hareket yeteneğimde belli bir kayıba sebep olduğunu ve bunun, sizi dövüşlerde etkileyebilme ihtimalini düşünüyordum. Sizcede bu kadar büyük olmaları gerekiyor mu?

Cesur

Yemek yemek ve dövüşmek bu dünyada en çok zevk aldığım iki aktivitedir efendim. Biraz şu kocaman canavarlardan öldüremez miyiz? Onlara kimin büyük olduğunu göstermeliyiz.

Cimri

Bence sen çok para harcıyorsun! O gereksiz şeylere vereceğin parayı bana versen hee? N’olurdu yani? Lütfen.

Ateşli

Sanırım ateşim var. Biraz yaklaşıp, bakar mısın?

Eşyalar

Pranların çok geniş bir eşya konsepti vardır. Kıyafetlerden, kanatlara, bandanalardan, oyuncaklara kadar bir sürü farklı eşya ile Pranınızı giydirip, süsleyebilir ve mutlu olmasını sağlayabilirsiniz. Bu eşyalar görevler sonunda yada Regenshein’daki Pran Eşya Mağazasından satın alınarak elde edilebilir.

Pran Yetenekleri

Ateş Pranı

Peri formundayken kendine has kırmızı bir renge sahiptir.

Ateş Pranı, düşmana verilen zararı, maksimum sağlığı ve kritik şansını arttırdığından genelde saldırı yapacak olan Elterler için uygundur.

 

Su Pranı

Peri formundayken kendine has mavi bir renge sahiptir.

Su Pranı, savunmayı, maksimum manayı ve direnci arttırdığından genelde savunma yapacak olan Elterler için uygundur.

Hava Pranı

Peri formundayken kendine has sarı bir renge sahiptir.

Hava Pranı, kaçmayı, maksimum sağlık ve manayı, geri kazanım oranını ve mana tüketimini azalttığından hem saldırı hem savunma yapacak Elterler için uygundur.

Related posts

Leave a Comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.