Age of Wulin (ilk Bakış)

Age of Wulin (ilk Bakış)

Wulin, biraz ge duyurulan free-to-play dövüş sanatlarını baz alan mmorpg oyunudur. Gpatatonun avrupa sunuculuğunu yaptığı Wulin oyununun resmi adresine buradan ulaşabilirsiniz: http://en.wulin.gpotato.eu/mini/

Oyuncular kaliteli bir MMORPG’den bekledikleri yoğun PvE ve PvP i eriğini aynı zamanda zanaat ve meslek sistemini grup savaşlarını Age of Wulin’de bulabilecekler. Age of Wulin 130 km²’den büyük fantastik dünyası, 8 farklı özelleştirilebilir dövüş sanatı, 17 mesleği ve oyuncunun gücünü isteğe göre düzenleyebilecekleri 1000’den fazla yeteneğin dışında tam 20,000’den fazla görev ve yaklaşık 20,000 NPC bulunuyor.

Oyun inde ge iyor ve temelini kullanıcı tarafından oluşturulan savaş sanatları sistemleri üzerine kuruyor. Şuan Betası devam eden Wulin hakkında merak ettiklerinizi mmogamesturkiye.com dan takip edebileceksiniz.

Age of Wulin Online fantasy ve dövüş oyunları arasında zıplayıp in filmlerindeki gibi havada u abileceğiniz tek oyun diyebiliriz. Ayrıca oyun gpatatonun diğer oyunları gibi tamamen ücretsiz olacak.

Age of Wulin videoları:

Age of Wulin Trailer

Age of Wulin Gameplay

Age of Wulin resimleri:

Related posts

2 Thoughts to “Age of Wulin (ilk Bakış)”

  1. kardeş indirme linki bulamıyorum yardımcı olurmusun

    1. oyun ücretli olduğu için indirme linki yok maalesef.

Leave a Comment